Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Prokuratura chce dłuższego aresztowania

Prokuratura Apelacyjna w Lublinie złożyła zażalenie na decyzję Sądu Rejonowego w Białymstoku o nieprzedłużeniu aresztu tymczasowego byłemu architektowi miejskiemu w Łomży Andrzeja Z. Jest on podejrzany o przyjęcie 10 tys. zł łapówki w zamian za przychylność wobec kieleckiego developera, który w Łomży chciał wybudować hipermarket.

Pod koniec czerwca Andrzej Z. został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za nieco ponad dwa tygodnie ten okres się kończy, a jak podkreśla Ewa Piotrowska rzecznik prasowy prowadzącej śledztwo Prokuratury Apelacyjnej w Lublinie sprawa jest rozwojowa, a prokuratorzy nie zdążyli jeszcze przeprowadzić wszystkich czynności w sprawie. Stąd najpierw wniosek o przedłużenie tymczasowego aresztowania, a teraz zażalenie na decyzje sądu, który nie zgodził się na to.
Przypomnijmy sprawa łapówki, którą rzekomo miał przyjąć były architekt miejski Łomży Andrzej Z. jest częścią większej sprawy nieprawidłowości związanych z lokalizacja i budową centrów zostało tymczasowo aresztowanych. Na wyjście jednego z nich na wolność zgodził się prokurator, który wobec pozostałych czterech - w tym łomżanina Andrzeja Z. - wnioskuje o przedłużenie aresztu.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę