Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Brudna woda w kranach

Do końca miesiąca mieszkańcy osiedli spółdzielni mieszkaniowych Perspektywa i ŁSM mogą odczuwać skutki czyszczenia głównych rur wodociągowych, które rozpoczyna Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. MPWiK w Łomży przystępuje do oczyszczania rur wodociągowych z tzw.: miękkich osadów. W związku z tym pracownicy miejskiej spółki będą na kilka godzin odłączać wodę. Skutki czyszczenia odczują mieszkańcy południowej części Łomży od osiedla Medyk, kończąc na ulicy Spółdzielczej i Alei Legionów.

 Wiceprezes MPWiKu Gilbert Okulicz Kozaryn zapewnia, że prace konserwatorskie oprócz utrudnień w dostępie do wody nie niosą za sobą żadnych niebezpieczeństw dla mieszkańców. Sieci wodociągowe płukane są specjalnym roztworem soli, która zbija tzw. miękki osad w rurach.
Okresowe wyłączenia wody i pogorszenie jej jakości będą do końca miesiąca występować w budynkach przy ulicach  Hipokratesa, Talesa z Miletu,  Kazańskiej, Porucznika Łagody, Kasztelańskiej, Rycerskiej,  Księcia Janusza  Mazowieckiej, Księżnej Anny, Niemcewicza, Kołłątaja dalej na Przykoszarowej, Śniedeckiego, Prusa, Staffa, Broniewskiego, Reymonta,  Bema, Spółdzielczej  i Alei Legionów.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę