Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Łomża ma najmilszą aptekę w województwie

Apteka przy ul. Dmowskiego w Łomży jest najmilszą w województwie podlaskim – donosi sobotnia Gazeta Wyborcza. Tak zdecydowali pacjenci. Konkurs dla aptek po raz drugi zorganizowała Polska Grupa Farmaceutyczna, a łomżyńska apteka znalazła się w piętnastce najlepszych w kraju. - Sukces zawdzięczam sobie i swoim pracownikom. Nie jesteśmy tylko zwykłą apteka, ale poradnią farmaceutyczną - mówi dziennikowi Anna Jarmołowicz, szefowa apteki.

- Ludzie przychodzą do nas, bo zawsze mamy najnowszy asortyment i staramy się mieć wszystkie leki - zachwala Jarmołowicz. - Klientów nigdy nie traktowaliśmy przedmiotowo. Każdy z nich jest dla nas potrzebującym pomocy pacjentem – podkreśla w wypowiedzi dla Wyborczej właścicielka apteki.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 19 września podczas gali w Warszawie.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę