Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Z Japonii do Klubu - Sztuka Karaoke

W kulturze azjatyckiej określana mianem „ Karappo okestuora ” – w dosłownym tłumaczeniu, Pusta Orkiestra, w innej części świata znana bardziej pod nazwą Karaoke. Ta forma rozrywki od pewnego czasu na dobre gości w programach imprez większości klubów. Gdzie tkwi jej fenomen ? Co przyciąga ludzi ?

Zabawy Karaoke stały się nieodłącznym elementem życia klubowego. W określone dni tygodnia na parkiecie gdzie zwykle króluje House, Trance, możemy usłyszeć piosenki Krzysztofa Krawczyka, 2+1, Lombard, Lady Pank , Perfect. Niesłabnąca popularność topowych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej przyciąga rzesze fanów, którzy chcą zmierzyć się ze swoimi ulubionymi piosenkami.  Na czym to polega ?

Zabawa jest prosta , polega na śpiewaniu do odtwarzanego z nagrania akompaniamentu instrumentalnego bez warstwy wokalnej. Słowa utworu wyświetlane są na projektorze. Każdy chętny może zmierzyć się z wybranym przez siebie utworem. A chętnych nie brakuje. Kilku godzinna zabawa karaoke, zwykle poprzedza normalna dyskotekę. Czas jest ograniczony. Często bywa tak iż lista osób chętnych do śpiewania klaruje się w pierwszych minutach rozpoczęcia zabawy.

Na specjalne zaproszenie DJ Puffy’ego – rezydenta klubu Jam Caffe , w czwartkowy wieczór gościliśmy na wieczorze karaoke właśnie w klubie Jam Caffe – gdzie od pewnego czasu odbywa się największa impreza tego typu. w regionie. Co czwartek niezliczona liczba osób gości na rozśpiewanym parkiecie Yamy.

O fenomen zabaw karaoke zapytaliśmy prowadzącego:

„ Od trzech lat prowadzę imprezy tego typu, gdzie tkwi magia ?... ciężko powiedzieć. To ludzie tworzą ten specyficzny klimat, może w tym tkwi cały sekret…w ludziach ? ”

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Bartosz Klepacki
pt, 08 września 2006 01:04
Data ostatniej edycji: pt, 08 września 2006 22:24:35

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę