Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Cztery dni i cztery trupy

Tragicznie rozpoczyna się wrzesień na drogach regionu. Przez pierwsze cztery dni miesiąca na drogach na terenie byłego województwa łomżyńskiego w wypadkach samochodowych zginęły już cztery osoby.

Czarną serię zapoczątkowała Łomża. W piątek na ul. Bernatowicza ciężarówka śmiertelnie potrąciła starszego mężczyznę. W niedzielę do tragedii doszło w okolicach Grajewa. Zginął 20-letni kierowca osobowego Seata, który  z niewyjaśnionych przyczyn nagle zjechał na lewy pas drogi wprost pod cysternę wypełnioną po brzegi mlekiem.
Trzeci tragiczny w skutkach wypadek wydarzył się w poniedziałek rano. Na drodze pomiędzy Podgórzem a Wygodą niedaleko od Łomży zginął Henryk Jurkowski – szef komisji zakładowej NSZZ Solidarność z łomżyńskiego PPKS-u.
Kolejna osoba zginęła zaś wczoraj wieczorem, na drodze w okolicach Wysokiego Mazowieckiego. Tu Cinquecento, które wyprzedzało ciężarówkę, zostało najechane od tyłu przez TIRa. W wyniku wypadku zginęła 73-letnia pasażerka CC, a dwie inne jadące tym samochodem kobiety – w tym 20-latka która prowadziła CC - z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę