Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
nekrolog

Odszedł od nas...

Główne zdjęcie
śp. Henryk Jurkowski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość, iż w dniu 4 września zginał śmiercią tragiczną w wypadku samochodowym śp. Henryk Jurkowski – wieloletni przewodniczący KZ nr 237 NSZZ „Solidarność” przy Przedsiębiorstwie Państwowej Komunikacji Samochodowej w Łomży, Delegat na WZD Regionu Mazowsze, członek Zarządu Oddziału Łomża. Żegnamy przyjaciela, człowieka który zawsze miał na celu dobro zakładu pracy i pracujących tam ludzi.


Odszedł, ale na zawsze pozostanie w naszej pamięci, w naszych sercach, jako osoba dla której nadrzędnym celem było dobro człowieka. Henryku – dzieło, które zapoczątkowałeś jako związkowiec będziemy wspólnie i konsekwentnie do upragnionego celu kontynuować.

Rodzinie – serdeczne wyrazy współczucia składa w imieniu KZ zrzeszonych w Oddziale Łomża – Zarząd Oddziału NSZZ „Solidarność”.

Przewodniczący NSZZ „Solidarność”
Henryk Piekarski

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę