Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek na drodze Łomża - Zambrów

Tragicznie rozpoczął się tydzień na drogach regionu. Rankiem – kilka minut przed szóstą (5.50) do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło na drodze Łomża – Zambrów. Na odcinku pomiędzy Podgórzem a Wygodą zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku wypadku jedna osoba poniosła śmierć na miejscy trzy inne z obrażeniami trafiły do szpitala w Łomży.

Zderzyły się Daihatsu Charade i  Volkswagen Golf. Śmiertelna ofiara wypadku to kierowca Charade, a ranny zostali kierowca i dwaj pasażerowie Golfa.  
W miejscu wypadku w dalszym ciągu pracują ekipy policji i straży pożarnej. Przejazd jest utrudniony. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Rocznie na drogach podlaskiego ginie ok. 200 osób, a około 1500 zostaje rannych. Przyczyną blisko 34% wypadków, w których giną ludzie jest nadmierna prędkość, niedostosowana do warunków ruchu.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę