Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

2,3 promila we kwi!

2,3 promila alkoholu miał we krwi kierowca litewskiego samochodu - lawety, który na łuku jezdni w miejscowości Kobylin na trasie 61 pomiędzy Łomżą a Stawiskami zjechał do rowu. Wszystkie samochody, które przewoził ucierpiały, część rozsypała się po polu, inne zostały pogniecione. Jak powiedział nam świadek zdarzenia, pasażer pojazdu został zabrany przez inny samochód litewski. Prawdopodobnie zabrali także tachograf. Kierowca trafił na policję a później do szpitala.

Na szczęście nikt postronny nie ucierpiał w zdarzeniu. 
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę