Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Thorn @ Klub Atom

„Mam wielki sentyment do tego miejsca , po prostu lubię to miejsce” - tak jednym zdaniem Thorn podsumował swój kolejny występ w Łomżyńskim Klubie Atom. Bez wątpienia zalicza się do ścisłej czołówki polskich DJ-ów. W sobotnią noc po raz kolejny potwierdził swój kunszt przed lokalną publicznością..

Thorn bardzo dobrze znany i lubiany przez publiczność w całym kraju. Od lat związany z agencją My Sweet Music, członek agencji Sentencje. Mayday, Tiesto Cee Tour , to jedne z większych eventów na których gościł Thorn. Jego sety są pełne energii, wyczuwa się w nich pasje oraz umiejętność współpracy z publiką. Jak sam mówi – „ Kocham to co robię ”. Nawet najbardziej wybrednych klubowiczów potrafi wprowadzić w taneczny klimat. Tak też było ostatniej nocy. Melodyjny Trance przeplatany bardziej progresywnymi bitami.

Na imprezie obok Thorn zagrali członkowie Oxygen Agency – Marco Santozo i Mike Wind.

Foto:
Foto: Marco Santozo (Oxygen Agency)
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Thorn (Sentence & My Sweet Music)
Foto: Thorn (Sentence & My Sweet Music)
Bartosz Klepacki
nie, 03 września 2006 11:57
Data ostatniej edycji: pon, 04 września 2006 13:26:35

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę