Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
Rozpoczęcie roku ... Kluboweg

Rozpoczęcie roku ... Klubowego

1 Września od dawien dawna kojarzy się z rozpoczęciem roku szkolnego. Jednakże od pewnego czasu ta data w kręgu muzyki elektronicznej nabiera nowego symbolicznego znaczenia. Koniec lata zamyka pewien okres wielkich eventów, lub cyklicznych imprez prowadzonych właśnie w okresie letnim. Początek września to doskonała okazja do podsumowania tego co działo się przez ostatnie tygodnie. Zakończenie wakacji w dobrym stylu to cel, jaki postawiło sobie wiele klubów. Postanowiliśmy sprawdzić jakie imprezy i jakie miejsca przyciągnęły ubiegłej nocy największą liczbę osób.

Swój  „ Klubowy Rajd ” zaczęliśmy od Klubu Atom. Oddalony od centrum, ale mimo to stale przyciąga najwierniejszych fanów. Od czasu reaktywacji , klub stał się wielokierunkowy. Rozpiętość muzyczna sprawia iż każdy znajdzie w nim swoje miejsce. Tak było też ostatniej nocy. Zgromadzeni na różnych salach mogli bawić się w zależności od gustu i potrzeb, przy muzyce disco, dance, r&b którą na Sali dolnej serwował DJ Jonson. Na Sali głównej o dobrą atmosferę w rytmach Trance i House, dbali Dragon – nowy rezydent klubu, Master, oraz Marco Santozo ( Oxygen Agency ).

Z Atomu przenosimy się bliżej centrum. Na ul. Legionów gdzie skupiona jest większość klubów muzycznych.  W klubie 7kier odbyła się impreza pod hasłem  - Pożegnanie Wakacji 2006. Imprezę poprowadził DJ Helsoot. Groove, House, Trance – To style które królowały na parkiecie „ Siódemki ”. Natomiast w popularnej „ Jamie ” – Klub Jam Cafe, pożegnanie wakacji świętowano w rymach Chillout i House.

Piątkowa noc obfitowała w wiele atrakcji. Czy taki będzie cały rok klubowy ? Zapytaliśmy managera jednego z Łomżyńskich klubów – „ Jak to zwykle bywa, jedna wielka impreza nie czyni sukcesu, jaki będzie ten rok ? … czas pokaże „


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę