Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Śmierć na Bernatowicza

Starszy mężczyzna zginął pod kołami ciężarówki na ul. Bernatowicza w Łomży. Do tragicznego wypadku doszło rano około godziny 9.20. Jak mówi podinspektor Krzysztof Leończak oficer prasowy łomżyńskiej policji 64-latek został potrącony przez busa marki Mercedes, który wyjeżdżał z posesji. Uderzenie było tak silne, że mężczyzna zginął na miejscu.

 Policjanci podają, że prawdopodobną przyczyną wypadku było niezachowanie należytej ostrożności przez kierującego Mercedesem.  

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę