Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Deszcze niespokojne

Trzy samochody zostały uszkodzone, gdy prawdopodobnie podmyte przez obfite opady deszczu drzewo przewróciło się w Łomży. Do zdarzenia doszło w środę wieczorem przy ul. Długiej w samym centrum miasta. Jak przekazuje dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży straty oszacowano na 5 tys zł.


To najważniejsza interwencja łomzyńskich strażaków związana z wczorajszymi opadami. Poza usuwaniem przewalonego w Łomży drzewa strażacy ochotnicy z podłomżyńskiego Szczepankowa pomagali jednemu z tamtejszych rolników w wypompowywaniu wody z podwórza. Po kilku godzinach opadów jej poziom zagrażał przelaniu się przez stodołę.

Znacznie więcej pracy z wypompowywaniem wody mieli strażacy z Grajewa. Wczoraj po południu do pomocy wzywani byli aż 26 razy. Woda zalewała ulice, a studzienki kanalizacyjne nie dawały sobie rady z jej odprowadzaniem. Dyżurny grajewskiej straży pożarnej podkreśla, że woda wlewała się także m.in. do grajewskiego szpitala, stacji dializ i do jednej z tamtejszych szkół.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę