Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Nowe spojrzenie na muzykę - Oxygen Agency

Z cyklu - Klubowa Czwórka prezentuje - dziś materiał o grupce młodych ludzi którzy z miłości do muzyki postanowili wkroczyć w wielki świat clubbingu. Do tej pory znani z swoich pseudonimów, dziś ukażemy ich prawdziwe oblicze.

Mike Wind
Mike Wind
Marco Santozo
Marco Santozo
Rod Peterssen
Rod Peterssen

Michał Wesołowski  - Marco Santozo , Piotr Krassowski - Rod Peterssen - i Tomasz Laskowski - Mike Wind ,   to młodzi ludzie którzy stawiają na rozwój i chcą osiągnąć wyznaczone cele w życiu. Połączyła ich wspólna pasja – muzyka elektroniczna. W ich głowach narodził się wspólny projekt, który 1 kwietnia 2006 ujrzał światło dzienne. Oxygen Agency - nowo powstała agencja z wielkimi aspiracjami na przyszłość. Świetna zabawa , duża dawka emocji i niezapomniane przeżycia to zadania jakie stawia przed sobą Oxygen. Agencja zajmuje się organizowaniem imprez klubowych oraz wielkich otwartych Eventów. Na imprezach sygnowanych logiem Oxygen goszczą zarówno światowi jak i polscy DJ-e.  Michał , Piotrek i Tomek dbają o to by ich produkcje cechowały się twórczością, i trafiały w gusta najbardziej wyrafinowanych klubowiczów. Każdy z nich prezentuje zupełnie inny styl.

Michał znany bardziej jako Marco Santozo preferuje Trance Progressive , Techno, Funky House, Dark House, Progressive House. Podczas swoich setów stara się wydobyć maksymalną dawkę emocji, którą dzieli się z publicznością. Piotrek – Rod Peterssen zagorzały fan gramofonów i vinyli preferuje energetyczną mieszankę Tek-House, Trance Progressive, Tech-Trance, natomiast Tomek – Mike Wind preferuje bardziej klimaty progresywne. Jego sety to przeplot progressive trance, uplifting trance i tech-trance.
Dzięki wspólnemu zaangażowaniu co dzień osiągają wyznaczone cele. Kunszt Dj-ski i zaplecze techniczne na wysokim poziomie to nieodłączne elementy imprez sygnowanych logiem Oxygen. Każdy z Nich stara się by wydarzenia z ich udziałem były dla wszystkich bawiących się niezapomnianym przeżyciem i pozostawiły wyjątkowe wspomnienia. Oxygen zrzesza nie tylko Dj-ów ale i także producentów takich jak Mike Wind – jeden z założycieli agencji czy Orjan Nielsen. Warto dodać iż od pewnego czasu agencja ma wymiar międzynarodowy. W szeregach Oxygen rozwija się Norweski DJ, i producent Orjan Nielsen aka DJ Governor.

Zgodnie powtarzają  - ...nie można stać w miejscu, ten kto w nim stoi - wręcz się cofa . Te słowa stały się ich mottem.

 

Będziemy z uwagą śledzić poczynania chłopaków z Oxygen, a już dziś przygotowali coś specjalnego dla wszystkich czytelników Klubowej i 4lomza.pl (w załączniku)

Załączniki

Bartosz Klepacki
śr, 30 sierpnia 2006 20:27
Data ostatniej edycji: pt, 01 września 2006 06:34:07

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę