Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Będzie wiało...

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku ostrzega przez zbliżającymi się silnymi wiatrami. Przez najbliższe dwa dni prędkość wiatru w porywach może dochodzić nawet do 85 km/h. Silny wiatr może uszkadzać budynki i łamać drzewa.

Jak informują meteorolodzy prędkość wiatru zacznie wzrastać już w nocy z środy na czwartek i taka pogoda utrzyma się nad regionem aż do piątkowego południa. W woj. podlaskim i warmińsko-mazurskim silne wiatry będą osiągały prędkość  40 – 50 km/h, a w porywach nawet do 65 – 85 km/h.  
Spodziewane skutki to: uszkodzenia budynków, dachów, szkody w drzewostanie, uszkodzenia linii energetycznych, utrudnienia w komunikacji.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę