Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

U nas lepsze paliwa niż gdzie indziej...?

Z kontroli paliw przeprowadzanych przez Inspekcję Handlowa wynika, że mamy dwa razy lepsze paliwo niż kierowcy pozostałej części kraju. Spośród skontrolowanych w tym roku próbek benzyn i olejów napędowych w województwie podlaskim zakwestionowano tylko 3% z nich, a w całym kraju wskaźnik ten jest ponad dwa razy wyższy.

Jak informuje Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Białymstoku w pierwszym półroczu 2006r. skontrolowano jakości paliw w 43 stacjach paliw i 1 hurtowni. Pobrano łącznie 68 próbek paliw, przy czym niemal połowa z nich to  olej napędowy. Po ich przebadaniu inspektorzy zakwestionowali jakość tylko dwóch partii paliw czyli ok. 3% skontrolowanych.
Z udostępnionych danych wynika, że teraz paliwa mamy znacznie lepszej jakości niż przed rokiem i że tankując na terenie województwa podlaskiego znacznie rzadziej trafiamy na "chrzczone" niż mieszkańcy pozostałej części kraju.
W pierwszym półroczu 2005 roku inspektorzy IH w województwie podlaskim zakwestionowali jakość co dziesiątej pobranej do badania próbki paliwa. Zaś w tym roku - na terenie całego kraju - niewłaściwej jakości paliwo stanowiło 7% badanego. W skali kraju kwestionowano co dziesiąty litr oleju napędowego i niemal co dwudziesty litr benzyny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę