Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Escape After Party

Ubiegłej nocy na Escape Open Air Festiwal - After Party w Klubie Atom bawiło się blisko tysiąc fanów muzyki elektronicznej. Najbardziej wytrwałych i tych którzy przyszli zobaczyć odnowione wnętrza klubu. Była to pierwsza impreza po dłuższej przerwie spowodowanej remontem. Nowe wnętrze atomu, dj-ka, oświetlenie przypadło wszystkich przybyłym do gustu.

A teraz kilka słów o muzyce... Dragon - nowy rezydent klubu, nieprzerwanie na scenie muzycznej od 1988 roku, zaserwował iście Trance'owe i Tech-Trance'owe brzmienia, a momentami mocno progresywny Trance. Jak będzie wyglądała jego przyszłość w klubie czas pokaże. Po Dragonie, przyszedł czas na osobę której w klubie nikomu nie trzeba przedstawiać. Znany i ceniony za swoje nieobliczalne sety i tym razem nie zawiódł. Tales z LFX Agency - bo o nim mowa, zagrał progresywną mieszankę Mouse, Pumpin' Techno.i Trance. Na zakończenie imprezy zagrał Marco Santozo - Oxygen Agency. Jak przystało na niego, podczas swojego seta starał się wydobyć maksymalną dawkę emocji, którą dzielił się z publicznością. Trance Progressive, Techno, Progressive House Funky House, Dark House, to style które przeważały w jego secie...

Bartosz Klepacki

Foto:
Foto: Dj Jonson - sala dolna
Foto: DJ Tales - LFX Agency
Foto: Dragon
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Marco Santozo - Oxygen Agency, Dragon
Foto: Rod Peterssen, Miki Wind, Marco Santozo - Oxygen Agency

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę