Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.wspolczesna.pl

Teść rozbił siekierą głowę zięciowi

Antoni Ch., 75-letni mieszkaniec Chojn Starych pod Łomżą uderzył siekierą zięcia, a po kilku godzinach sam zgłosił się na komendę. 44-letni mężczyzna walczy o życie. – Jestem w szoku – przyznaje jeden z mieszkańców Chojn. – Słyszałem, że dochodziło między nimi do sporów, ale czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

Antoni Ch. uchodzi we wsi za spokojnego i pracowitego gospodarza. Kiedy jego córka ożeniła się z Markiem W., przepisał całe gospodarstwo na nią.
– Początkowo wszystko było w porządku – mówi mieszkaniec Chojn. – Później jednak coś się popsuło i często dochodziło do głośnych awantur.
Prawdopodobnie ich przyczyną był sposób, w jaki zięć prowadził gospodarstwo. Do środy nic nie zapowiadało tragedii.
– Około godz. 13 Antoni Ch., używając dorobionego klucza, wszedł do mieszkania córki – informuje podinspektor Krzysztof Leończak, oficer prasowy łomżyńskiej policji. – Po krótkiej wymianie zdań mężczyzna wyjął siekierę, którą uderzył w głowę swojego zięcia.
44-letni Marek W. z ciężkimi obrażeniami głowy trafił do szpitala. Natomiast Antoni Ch. pojechał najpierw do znajomych w Łomży. Dopiero po kilku godzinach przyszedł na komendę policji, gdzie został zatrzymany.
Policja nie ustaliła dotychczas, czy w czasie sprzeczki Antoni Ch. był trzeźwy. W piątek mężczyznę przesłucha prokurator i to on podejmie decyzję, jakie postawione będą mu zarzuty. Wstępnie jednak zdarzenie zakwalifikowano jako usiłowanie zabójstwa. Mężczyźnie grozi od ośmiu lat więzienia do kary dożywocia włącznie.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę