Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Do trzech razy sztuka?

Już po raz trzeci prezydent Łomży Jerzy Brzeziński ogłosił nabór na stanowisko architekta miejskiego. Nowy architekt jest poszukiwany od czasu tymczasowego aresztowania urzędnika który przez ostatnie kilkanaście lat pełnił tę funkcję. Andrzej Z. za kratki na trzy miesiące trafił pod koniec czerwca. Tydzień później prezydent ogłosił, że szuka jego następcy, ale jak do tej pory nie znalazł się żaden śmiałek gotów podjąć się wyzwania.

Wymagania jakie stawia prezydent przyszłemu architektowi miejskiemu są ciągle te same. Osoba która chciałaby objąć tę funkcję powinna mieć wykształcenie wyższe o kierunku architekt, specjalistyczne uprawnienia budowlane, minimum 3-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym i co najmniej 2-letni w administracji, a do tego przynależeć do Okręgowej Izby Architektów lub Urbanistów.
Także zakres pracy ewentualnego śmiałka nie zmienia się. W ramach obowiązków służbowych architekt miejski w Łomży m.in. nadzoruje i zarządza pracą Oddziału Urbanistyki i Architektury. Wykonuje także projekty decyzji o warunkach zabudowy oraz projekty decyzji lokalizacyjnych celu publicznego wynikających z ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. W ramach jego zadań jest także kierowanie i nadzorowanie prac związanych z procedurą uchwalania planów zagospodarowania przestrzennego miasta.

Choć dotychczas ogłoszone dwa konkursy efektów nie dały – w pierwszym co prawda zgłosił się jednej chętny, ale po rozmowie z prezydentem wycofał - prezydent liczy, że poszukiwania wreszcie zakończą się sukcesem. Aby ewentualnym śmiałkom dać więcej czasu do namysłu tym razem termin składania dokumentów wydłużono do miesiąca. W zaklejonych kopertach wymagane dokumenty na adres urzędu można wysyłać do 22 września.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę