Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.tvp.pl

Pieniądze dla biblioteki

Przed zbliżającym się rokiem szkolnym Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży kupi prawie cztery tysiące nowych tytułów. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przekazało do Łomży aż 56 tysięcy złotych.


Jak mówi Teresa Fromelc-Pawelczyk, kierownik Działu Gromadzenia i Opracowania Zbiorów - Bardzo się cieszymy, że udało nam się pozyskać tak wysokie środki finansowe na zakup nowości. W tym roku planujemy przeznaczyć je na zakup lektur dla dzieci i młodzieży. Również myślimy o czytelniku dorosłym. Chcemy zakupić książki będące na listach bestsellerów.

Z łomżyńskiej biblioteki korzysta 13 tysięcy stałych czytelników. Mają do wyboru prawie 200 tysięcy woluminów.

źródło: Obiektyw

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę