Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Czarnoprochowcy

Kłęby dymu, huk i zapach spalonego prochu – to widać, słuchać i czuć gdy w pobliżu strzela ktoś z broni czarnoprochowej. Kilkudziesięciu miłośników używanej kilkaset lat temu broni spotkało się w niedzielę w Piątnicy. Na tutejszej strzelnicy rozegrano pierwsze zawody w strzelaniu z broni czarnoprochowej o Puchar Prezesa K.S.S. Bazuka. Choć może wydać się to niewiarygodne, ale w konkurencji broni długiej zawody wygrała kobieta...

 
Celem imprezy była popularyzacja sportu strzeleckiego a w szczególności czarnoprochowego.  Uczestnicy zawodów do dyspozycji mieli rewolwery czarnoprochowe oraz broń będąca na wyposażeniu strzelnicy. Rozegrano dwie konkurencje – broń krótka i karabin. W pierwszej  z nich wygrał Janusz Zarębski przed Andrzejem Wilk i Jarosławem Kowalskim. Wśród śmiałków którzy strzelali z broni długiej bezkonkurencyjna okazała się Wioletta Sztucka (88p) przed Andrzejem Wilk i Jarosławem Kowalskim.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę