Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Będzie lało

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej informuje, że dzisiejszej nocy i jutro przez cały dzień mogą wystąpić burze z opadami deszczu a lokalnie gradu oraz porywami wiatru. Przewidywana wysokość opadu 20-40 mm/12 godz. a lokalnie w woj. podlaskim do 60mm/12 godz. Prognozowane porywy wiatru do 50-70 km/h.

Jak przestrzega ImiGW skutkiem owych silnych opadów i wiatrów mogą być połamane galęzie, utrudnienia w komunikacji, uszkodzenia budynków, straty w uprawach rolnych, zakłócenia pracy urządzeń elektrycznych, zagrożenie życia powodowane uderzeniami piorunów i zagrożenie pożarowe.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę