Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kolejny wypadek

Dwie osoby ranne w tym 10-letnia dziewczynka – to efekty wypadku którzy w nocy ze środy na czwartek wydarzył się na skrzyżowaniu dróg nr 63 Łomża – Zambrów i 679 Łomża – Mężenin. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca Daewoo Tico nie zachował szczególnej ostrożności wymuszając pierwszeństwo przejazdu przy skręcie w kierunku Mężenina. W auto uderzył nadjeżdżający od strony Zambrowa WV Transporter. W wypadku ranny został kierowca Tico i jego 10 letnia córka. Dziewczynka przebywa na oddziale Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Policja sprawdza czy podróżowała w foteliku i przy zapiętych pasach bezpieczeństwa.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę