Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Architekt poszukiwany

Nie ma chętnych na stanowisko miejskiego architekta w Łomży. W środę skończył się kolejny termin składania wniosków do konkursu o fotel Kierownika Oddziału Urbanistyki i Architektury – Architekta Miejskiego w Wydziale Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miejskiego w Łomży. Po raz kolejny też łomżyński ratusz nie doczekał się zgłoszeń. Wakat na stanowisku miejskiego architekta utrzymuje się od prawie 2 miesięcy, kiedy to na wniosek Prokuratury Apelacyjnej w Lublinie, funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego aresztowali dotychczasowego kierownika wydziału Andrzeja Z. Przez ten czas ratusz nie znalazł chętnych, którzy chcieliby go zastąpić.

 

W pierwszym terminie naboru do konkursu wprawdzie zgłosiła się jedna osoba. Mężczyzna wycofał się jednak jeszcze za nim prezydent Jerzy Brzeziński zgodził powierzyć mu tę funkcję. Kolejne podejście do przygotowaniu konkursu na architekta znów nie przyniosło rezultatu.

Po to by nie blokować wielu inwestycji w mieście, które wymagają zgody architekta, ratusz podpisał umowę z Pracownią Projektową w Łomży. Ma ona na zlecenie ratusza wykonywać projekty decyzji o warunkach zabudowy, decyzji o warunkach zabudowy z analizą zabudowy sąsiedniej i decyzji o ustaleniu lokalizacji celu publicznego, które później po niezbędnej analizie prezydent będzie podpisywał.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę