Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nieuwaga kierowcy mogła zakończyć się tragicznie

Do groźnego wypadku doszło dziś na trasie Piątnica - Wizna na wysokości fortów. Przed godziną 19 samochód ciężarowy przewożący pasze zjechał na łuku jezdni na przeciwległy pas i zderzył się z nadjeżdżającym TIR-em. Kierowca ciężarowego Mana ratując życie zjechał do rowu. Samochód przewoził butle z gazami technicznymi, które na szczęście w wyniku zderzenia nie rozprężyły się. Ruch na tym odcinku odbywa się wahadłowo.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę