Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek w Budach Czarnockich

Trzy osoby zginęły w wypadku do jakiego doszło w poniedziałkowy wieczór na drodze nr 61 Łomża - Augustów. Kilka minut po 20.00 w Budach Czarnockich k. Łomży pędzący z ogromną prędkością samochód osobowy marki Mazda czołowo uderzył w samochód ciężarowy. Prędkość była tak duża, że niemal w całości wbił się pod ciężarówkę. Trzej pasażerowie, młodzi ludzie z Prostek, zginęli na miejscu.

Trzej młodzi mężczyźni mieli za sobą prawie dwie godziny jazdy. Wracali z pracy w Warszawie. Mimo to nie zachowali ostrożności i to prawdopodobnie nadmierna prędkość stała się przyczyną tragedji. Do zderzenie doszło w momencie, kiedy od strony Stawisk samochód ciężarowy skręcał do miejscowości Budy Czarnockie. Według świadków w chwili zderzenia Mazda mogła jechać nawet z prędkością 180km/h. Przy tak dużej szybkości kierowca nie był w stanie "uciec" z toru kolizyjnego. W wyniku wypadku na miejscu zginęli wszyscy, którzy znajdowali się w samochodzie osobowym.

Przez kilka godzin zablokowany był przejazd na tym odcinku trasy. Pracowała tam specjalna ekipa policji, prokuratury i służb ratowniczych. Pełny ruch na drodze przywrócono o godzinie 23.00.

230804070022.gif
Foto:
Foto: pod tę ciężarówkę wjechała Mazda
Foto: pod tę ciężarówkę wjechała Mazda
Foto: zablokowana droga
Foto: miejsce zdarzenia
Foto:
Foto: czerwonym pojazdem jechali młodzi chłopcy
Foto: pozostałości po Mazdzie
Foto: pozostałości po Mazdzie

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę