Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

677 do remontu

Po niedzieli rozpocznie się remont ponad 4 km odcinka drogi wojewódzkiej nr 677 pomiędzy Śniadowem a Ostrowią Mazowiecką. Zarząd dróg wojewódzkich w Białymstoku właśnie rozstrzygnął przetarg na wykonanie inwestycji. W piątek łomżyńskie PBK Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego, które wygrało przetarg, przejmuje plac budowy.

Remont drogi wojewódzkiej nr 677 to inwestycja na którą czekają kierowcy i drogowcy. Tegoroczna jej modernizacja ma być największą na przestrzeni ośmiu ostatnich lat. Na ich przeprowadzenie ZDW miał naszykowane około 6 mln zł. Połowa tej kwoty pochodzi z rządowej  rezerwy drogowej.
W trakcie prac poza wymiana nawierzchni drogi zostanie przebudowanych sześć zatok autobusowych, trzy przepusty i jeden most.
W związku z pracami kierowcy powinni spodziewać się utrudnień w ruchu. Mogą one potrwać dwa miesiące.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę