Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Na Wojska Polskiego wahadłowo

Jeszcze większe utrudnienia czekają tych kierowców którzy chcą wjechać bądź wyjechać z Łomży ul. Wojska Polskiego. Na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Poznańskiej, Browarnej gdzie od kilku tygodni trwa budowa ronda od dziś wprowadzony zostaje ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną lub ręcznie. Samochody w obie strony mają jeździć tym samym pasem jezdni co będzie powodowało korki.

 
Jak podkreśla biuro prasowe ratusza Ruch wahadłowy na tym terenie potrwa około 1,5 miesiąca. Rondo w ulicy Wojska Polskiego budowane jest w ramach modernizacji układu komunikacyjnego w ciągu ul. Poznańskiej.  Na pozostałym odcinku inwestycji w ul. Poznańskiej obecnie wykonywane jest odwodnienie ulicy oraz są układane chodniki.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę