Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Na Jantarze bez ciepłej wody

Przez dwa tygodnie mieszkańcy 10 bloków na Osiedlu Jantar w Łomży będą pozbawieni ciepłej wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w poniedziałek odłączy ciepłą wodę płynąca do bloków przy ulicach Moniuszki i Mickiewicza.

Jak informuje MPEC przerwa spowodowana będzie pracami związanymi z modernizacją sieci ciepłowniczej i zmianą sposobu zasilania budynków zasilanych dotychczas z węzła grupowego W1 przy ul. Moniuszki.
Od 7 do 18 sierpnia ciepłej wody użytkowej nie będą mieli mieszkańcy budynków Moniuszki 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 i Mickiewicza 10 i 12.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę