Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Engel żąda przeprosin

Główne zdjęcie
Zbigniew Lipski i Jerzy Engel (jr) podczas sesji Rady Miasta 28.06.2006

Jerzy Engel (jr) były już trener ŁKS Browar Łomża żąda przeprosin od Zbigniewa Lipskiego. Podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miasta radny ten z mównicy powiedział, że „Engel rozpieprzył wiele klubów w Polsce”. Zbulwersowany wypowiedzią radnego szkoleniowiec żąda przeprosin za pomówienie i grozi, że jeśli ich nie będzie skieruje sprawę na drogę sądową.

Przypomnijmy w środę radni miasta zebrali się by debatować nad zagwarantowaniem środków budżetowych na dotację dla Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Burzliwa dyskusja trwała kilka godzin, ale obok ustalenia ile pieniędzy potrzebne jest klubowi przede wszystkim koncentrowała się na poszukiwaniu winnych zaistniałej sytuacji.

Już we wniosku o zwołanie nadzwyczajnej sesji, pod którym podpisało się dziesięciu radnych znalazło się zdanie, że winny jest poprzedni zarząd ŁKS-u „stawiając ambitne cele drużynie nie robił nic by stworzyć warunki ekonomiczne i organizacyjne do funkcjonowania na zapleczu ekstraklasy”.
W trakcie dyskusji o „winnych” padło także nazwisko trenera Jerzego Engela (jr) pod którego wodzą łomżyńska drużyna po raz pierwszy w 80-letniej historii klubu wywalczyła awans do drugiej ligi. W pewnym momencie radny Zbigniew Lipski dopytując prezydenta czy o sytuacji w ŁKS-ie powiadomił już prokuraturę dodał, że winny jest trener Jerzy Engel, który – zgodnie ze słowami Lipskiego „rozpieprzył wiele klubów w Polsce”.

Wypowiedzią tą poczuł się dotknięty trener Jerzy Engel, który o niej dowiedział się z relacji na portalu www.4lomza.pl. Jak podkreślał były szkoleniowiec ŁKS-u to kłamstwo i pomówienie.
- Zadzowniłem do pana Lipskiego i uprzedziłem, że jeśli mnie nie przeprosi publicznie, skieruję sprawę do sądu – mówi Jerzy Engel.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę