Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

„Nasza” Iza królową?

Główne zdjęcie
Izabela Kownacka
fot. www.misspolonia.com.pl

Izabela Kownacka – 20-latka z Łomży walczy o tytuł najpiękniejszej Polski. Iza zakwalifikowała się do Finału Miss Polonia 2006 który odbędzie się 19 sierpnia w warszawskiej Sali Kongresowej. Wówczas o tym czy Iza zasługuje na koronę zdecyduje specjalne jury. Od kilku dni trwa zaś głosowanie na Miss Polonię Telewidzów – tu najpiękniejszą Polkę mogą wybierać wszyscy – niestety trzeba za to zapłacić.

Poszczególne kandydatki do tytułu Miss Polonia 2006 od kilku dni są prezentowane na antenie publicznej „Dwójki”. Głosować na Izę Kownacką z Łomży lub dziewiętnaście innych najpiękniejszych dziewcząt z kraju i polonii można telefonicznie lub SMS–em.

Aby oddać głos na „naszą” Izę trzeba zadzwonić pod specjalny numer telefonu 0 400 307 803 lub wysłać SMS o treści 3 na numer 7350. Zarówno połączenie telefoniczne jak i SMS należą do tych z grupy tzw. premium rate czyli są znacznie droższe niż usługi standardowe (SMS: 3zł/3,66 z VAT, tel. 0-400: 3,19 zł/3,89 z VAT za min), ale za to można wygrać nagrodę – 30 tys zł.

Głosowanie trwa aż do wielkiego Finału Miss Polonia 2006 czyli do 19 sierpnia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę