Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Kraska, Krucza i Strusia ukończone

Niemal 5 mln kosztowała budowa i modernizacja dróg i chodników na osiedlu Kraska. Właśnie ukończono rozpoczęte we wrześniu ubiegłego roku prace. Na inwestycje mieszkańcy tej części Łomży czekali od kilkunastu lat.

W ramach realizacji tego zadania wykonano budowę ulicy Kraska wraz z kilometrowym sięgaczem, zmodernizowano ulicę Kruczą - od ul. Kraska do ul. Strusiej - i Strusią - od ul. Kraska do ul. Kolibrowej, a także wzdłuż ulic Kraska, Krucza, Strusia i ułożono chodniki i zrobiono wjazdy na poszczególne posesje.

Całość dopełniła budowa kanalizacji deszczową w ulicach Kraska, Krucza i Kolibrowa i oświetlenie ulicy Kruczej.

Inwestycja na osiedlu Kraska była współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Na budowę infrastruktury osiedla miasto pozyskało 2 mln 790 tys zł z funduszy unijnych.

Prace budowlane na Krasce prowadziło Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego z Łomży. Firm realizuje niemal wszystkie unijne projekty budowane w mieście i najbliższej okolicy. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę