Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zmiany w kościele

Łomżyńska Kuria Diecezjalna opublikowała komunikat w sprawie zmian personalnych jakie zachodzą w łomżyńskim kościele. To właśnie na przełomie lipca i sierpnia za zwyczaj zmieniani są pracujący w parafiach księża proboszczowie i wikariusze. Dokument zawiera zmiany personalne które już w tym roku zaszły w kościele łomżyńskim jak i te, które nastąpią w najbliższym czasie.


Opublikowany dziś dokument zawiera m.in. nazwiska księży którzy są przenoszeni pomiędzy poszczególnymi parafiami jak tych którzy przechodzą na emeryturę. W sumie w tym roku na emeryturę przechodzi 11 księży proboszczów zaś 9 księży wikariuszy zostało mianowanych przez biskupa Stanisława Stefanka proboszczami. W większości swoje parafie obejma oni 23 sierpnia.

    zobacz: Komunikat Kurii Diecezjalnej - zmiany personalne cz.1

 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę