Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Na drogi... Kołakowski

Główne zdjęcie
Poseł Lech Antoni Kołakowski

Poseł Lech Kołakowski (PiS) nie ustaje w dobijaniu się o poprawę stanu dróg przebiegających przez Łomżę. Po interpelacjach kierowanych do ministrów w sprawie obwodnicy miasta i zmiany kategorii drogi Ostrów Mazowiecka - Łomża z wojewódzkiej na krajową, o możliwość przyspieszenia z budową dróg przez Łomżę poseł dopytywał samego premiera Jarosława Kaczyńskiego.


Poseł premiera o drogę przez Łomżę wypytywał przy okazji parlamentarnej dyskusji nad wnioskiem o udzielenie nowemu rządowi wotum zaufania. I choć w poselskim pytaniu nie padło sformułowanie Via Baltica, to ją miał na myśli parlamentarzysta zadając pytanie: Czy istnieje możliwość przyspieszenia prac planistycznych i rozpoczęcia budowy najkrótszej drogi tranzytowej z Warszawy do przejścia granicznego w Budzisku do państw nadbałtyckich i Finlandii przez Łomżę i Augustów, wraz z budową obwodnic w tych miastach?

Niestety premier Kaczyński na to pytanie z sejmowej mównicy nie odpowiedział. Poseł Kołakowski podkreśla jednak, że na nią liczy. Zgodnie z parlamentarnym zwyczajem odpowiedź na to pytanie powinna teraz zostać udzielona pisemnie w ciągu miesiąca.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę