Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: podlaska.policja.gov.pl

Litewscy złodzieje zatrzymani w Kisielnicy

Dwóch samochodowych złodziei zatrzymali policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej w Białymstoku. Prowadzona od kilku miesięcy pod kryptonimem "Boxer" akcja finał miała na stacji paliw w Kisielnicy. Wczoraj po południu postój zrobiło sobie tu dwóch Litwinów którzy próbowali wywieźć z Polski kolejne auto. Nie wywieźli. Na stacji zostali zatrzymani przez policjantów.

Od kilku miesięcy na terenie kraju z parkingów „znikały” dostawcze peugeoty. Prowadzący sprawę białostoccy „kryminalni” wczoraj osiągnęli swój cel. Około godziny 13:00 na stacji benzynowych w Kisielnicy przy trasie między Łomżą a Grajewem zatrzymali dwóch Litwinów, którzy próbowali wywieźć z kraju kolejne auto. Mężczyźni jechali w kierunku przejścia granicznego w Budzisku. Na stacji benzynowej planowali zrobić swój ostatni postój. Jak widać rzeczywiście ostatni, gdyż teraz trafią przed oblicze sądu i odpowiedzą za kradzież samochodu.

Jak ustalili policjanci peugeot, którym jechali zatrzymani 23 i 21-latek został skradziony ubiegłej nocy w Opolu. Mężczyźni zdążyli już przerobić pola numerowe nadwozia i silnika oraz zmienić tablice rejestracyjne. Samochód był przygotowany do opuszczenia Polski. Przy zatrzymanych funkcjonariusze znaleźli dodatkowo łamaki i komplet belgijskich tablic rejestracyjnych. Policjanci sprawdzają do kogo trafiały skradzione furgonetki. Dzisiaj samochodowi złodzieje będą doprowadzeni do białostockiej prokuratury.

W tym roku w naszym województwie skradziono 74 samochody. W tym samym okresie roku ubiegłego liczba ta wyniosła 123. Podlaskie jest województwem, gdzie jest najmniej kradzieży samochodów.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę