Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Tylko jedna osoba zgłosiła swoją kandydaturę na stanowisko Architekta Miejskiego Łomży.

Funkcja ta jest nieobsadzona od chwili zatrzymania przez ABW Andrzeja Z. Prokuratura Apelacyjna w Lublinie byłemu architektowi Łomży postawiła zarzuty przyjęcia 10 tys. zł. łapówki od przedstawiciela kieleckiej firmy developerskiej, która chce w Łomży wybudować hipermarket. Sąd aresztował tymczasowo zarówno łomżyńskiego architekta jak i osobę która wręczyła mu korzyść majątkową.

Architekt miejski nadzoruje i zarządzał pracą Oddziału Urbanistyka i Architektury Urzędu Miejskiego w tym m.in.: kieruje pracami związanymi z procedurą uchwalania planów zagospodarowania przestrzennego miasta. W efekcie zatrzymania Andrzeja Z. większość procedur związanych z wydawaniem decyzji i dokumentacji dotyczących inwestycji w Łomży zostało wstrzymanych, stąd konieczność znalezienia nowego Architekta Miejskiego.
Na ogłoszony przez prezydenta nabór na stanowisko Architekta Miejskiego odpowiedziała tylko jedna osoba. Na razie ratusz nie udziela informacji ani kto to jest, ani czy osoba ta spełnia wymogi formalne.
Decyzję o ewentualnym zatrudnieniu tej osoby w ratuszu ma podjąć prezydent Łomży po powrocie z urlopu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę