Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Prokuratura w Łomży przeciw pijanym kierowcom

Zabierzemy samochód, a dane personalne podamy do publicznej wiadomości – tak przed siadaniem za kółkiem na dwóch gazach przestrzega Prokurator Rejonowy w Łomży. Jacek Cholewicki w liście do lokalnych mediów pisze, że wobec utrzymującej się wysokiej liczby postępowań karnych w sprawach o wypadki drogowe popełnione przez nietrzeźwych kierowców na polecenie Ministra Sprawiedliwości - Prokuratora Generalnego także łomżyńska prokuratura zaostrzy swe działania wobec pijanych kierowców.

W Łomży zostanie upowszechniona praktyka zajmowania i zabezpieczania przez organy ścigania samochodów, którymi poruszają się sprawcy takich przestępstw. „Pojazdy te będą zabezpieczone na poczet grożących kar grzywny, obowiązku naprawienia szkody oraz nawiązek na cele społeczne, a także ewentualnego przepadku samochodu traktowanego, jako narzędzie służące do popełnienia przestępstw” -   napisał Prokurator Cholewicki.
Prokurator Rejonowy Łomży dodaje także, że podlegli mu prokuratorzy będą wnioskować do sądu o publikowanie nazwisk skazanych pijanych kierowców, a w przypadku recydywy także ich twarzy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę