Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Czynsze w ŁSM-ie będą wyższe

Od sierpnia wzrasta opłata na fundusz remontowy dla mieszkańców Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Ta największa w mieście spółdzielnia – w jej zasobach mieszka ok.40% łomżan – podnosi stawkę tego funduszu o niemal ¼. Za 90 groszy za każdy metr kwadratowy mieszkania jak było dotychczas mieszkańcy ŁSM zapłacą 1,10 zł.

Decyzję o wzroście opłat na fundusz remontowy podjęła Rada Nadzorcza spółdzielni na wniosek jej Zarządu. Władze ŁSM-u decyzje tłumaczą koniecznością dostosowania składek do coraz wyższych kosztów związanych z remontami bloków.

Dodajmy tylko, że mniejszych i znacznie młodszych łomżyńskich spółdzielniach składki na fundusz remontowy są znacznie niższe. W SM „Perspektywa” wynosi ona 70 gr, a w SM „Jedność”  od 40 do 70 gr.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę