Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Będzie nieco chłodniej i wreszcie popada

Główne zdjęcie
Pogoda dla Łomży
źródło: meteo.icm.edu.pl

Zmianę pogody zapowiadają synoptycy. Po kilkunastu dniach upałów wreszcie ma się nieco ochłodzić i nareszcie ma też popadać. Jutro temperatura w ciągu dnia – zgodnie z zapowiedziami meteorologów nie powinna przekroczyć 25 st. C, a deszcz ma padać przez kilka godzin. Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk z białostockiego Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed burzami, które już dziś mogą nawiedzić region.

Biuro Prognoz Meteorologicznych Białystok ostrzega, że w godzinach popołudniowych dnia 13.07.2006 r., w nocy z 13 na 14 lipca i w ciągu jutrzejszej doby (14 lipca) wystąpią burze, lokalnie gwałtowne, którym towarzyszyć będą przelotne opady deszczu oraz silny, porywisty wiatr. Przewidywana wysokość opadów 5-20 mm, lokalnie do ok. 30 mm. Prognozowane porywy wiatru 60 - 75 km/godz.

Skutki: Połamane gałęzie, utrudnienia w komunikacji, uszkodzenia budynków, straty w uprawach rolnych, zakłócenia pracy urządzeń elektrycznych, zagrożenie życia powodowane uderzeniami piorunów i zagrożenie pożarowe.
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę