Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Uwaga: Upały i burze

Meteorolodzy z białostockiego Biura Prognoz ostrzegają przed burzami, które popołudniu i nocą mogą nawiedzić region. Będzie im towarzyszyły przelotne opady deszczu – miejscami bardzo intensywne i silny, porywisty wiatr. Dziś i jutro nad regionem ciągle będzie upalnie - do 33°C.

Jak przewidują synoptycy wysokość opadów towarzyszących burzom może lokalnie wynieść do 30 mm w ciągu jednej godziny. Wszystko to przy bardzo silnym wietrze w porywach od 50 do 70 km/godz może skutkować połamanymi gałęziami, utrudnieniami w komunikacji, uszkodzeniami budynków, zakłóceniami pracy urządzeń elektrycznych i stratami w uprawach rolnych. Poza tym gwałtowne wyładowania atmosferyczne powodują zagrożenia pożarowe.
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę