Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Było w Białymstoku jest w Łomży...

Wojewoda Podlaski Jana Dobrzyński wyznaczył Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży i WORD w Suwałkach jako miejsca gdzie egzaminy mogą zdawać instruktorzy nauki jazdy. Dotychczas jedynym takim miejsce w województwie podlaskim był WORD w Białymstoku.

Każdy, kto chce innych uczyć jak się jeździ musi mieć co  najmniej wykształcenie średnie, od co najmniej trzech lat posiadać uprawnienia do kierowania pojazdami, i nie może być karany wyrokiem sądu za przestępstwa  w ruchu drogowym. Musi też przejść specjalny kurs i zdać egzamin – w łomżyńskim WORDzie.
WORD instruktorów będzie egzaminował, ale też szkoli tych wszystkich, którzy chcieliby uczyć innych jak prawidłowo jeździć. Półroczny kurs zaczyna się w lipcu i są jeszcze wolne miejsca.
Jak podkreśla Mirosław Oliferuk dyrektor łomżyńskiego WORD-u choć jeszcze do niedawna instruktor nauki jazdy był zawodem typowo męskim, dziś uczy jeździć coraz więcej kobiet.
- Cieszę się z tego i muszę przyznać, że z wyników egzaminów na prawo jazdy wynika, że panie jednak lepiej przygotowują kursantów do tych egzaminów – dodaje Mirosław Oliferuk.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę