Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość za www.e-grajewo.pl

Zabójcza krajzega

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w poniedziałek popołudniu w jednym z gospodarstw w Toczyłowie nieopodal Grajewa. 71 – letni mieszkaniec wsi piłą tarczową tzw. krajzegą ciął drewno. W pewnym momencie mężczyzna – jak podaje grajewska policja - tak nieszczęśliwie się poślizgnął, że tarcza piły wbiła się w jego lewą nogę, przecinając m.in tętnicę.

Przybyły na miejsce wypadku lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził, śmierć mężczyzny.  Policja ustala okoliczności zdarzenia. Jak podkreśla mł. asp. Andrzej Łagodziński, oficer prasowy KPP w  Grajewie  wyklucza się udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. Najprawdopodobniej mężczyzna zaraz po zranieniu przez piłę stracił przytomność i wykrwawił się na śmierć.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę