Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Z Łomży do władz Mazowsza

Główne zdjęcie
Henryk Piekarski

Łomżanin Henryk Piekarski został wybrany na członka Zarządu Regionu Mazowsze NSZZ „Solidarność”. Piekarski, pracownik Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, jest także przewodniczącym łomżyńskich struktur „Solidarności”. Dał się poznać, jako skuteczny „strażnik” Łomży aktywnie włączając się w obronę łomżyńskiego PPKS-u, pogotowia ratunkowego, pracowników Pepees-u, a ostatnio także łomżyńskiej poczty.

Henryk Piekarski do NSZZ „Solidarność” należy od 1989 roku. W maju został wybrany na druga kadencję łomżyńscy przewodniczącym łomżyńskiego oddziału NSZZ „Solidarność".  Łomżyńscy związkowcy nie mieli wątpliwości. Jak podkreślali przewodniczący sprawdził się.

Podobnie wątpliwości nie mieli także delegaci na 23 Walny Zjezd Regionu Mazowsze NSZZ „Solidarność” wybierając łomżanina do władz związku. Henryk Piekarski uzyskał drugi wynik wśród zgłoszonych do zarządu kandydatów.
Nowym szefem mazowieckiej „Solidarności” został Andrzej Kropiwnicki.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę