Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Zbezcześcili polską flagę

Główne zdjęcie
nadpalona flaga

Od przykrego incydentu rozpoczęło się „Lato z harcerzami 2006” na łomżyńskiej strzelnicy. W nocy z soboty na niedzielę nieznani sprawcy, najpierw zniszczyli harcerski maszt a następnie zerwali i podpalili zawieszoną na nim flagę narodową. Wandali, sprawców dewastacji i zbezczeszczenia polskie poszukuje policja. Każdy, kto mógłby pomóc w ich ujęciu proszony jest o pomoc.


- Osiedlowi wandale musieli się nie lada natrudzić – mówi phm Piotr Zera, drużynowy 13 ŁDH Agada – Maszt był słusznej średnicy i solidnie obsadzony w ziemi. Najbardziej boli jednak fakt braku poszanowania dla barw narodowych, barw, za które nasi przodkowie wylewali krew na wszystkich wojennych frontach.
Maszt został przez harcerzy niezwłocznie naprawiony i w chwili obecnej znowu nad strzelnicą łopoce biało – czerwona flaga informuje Krzysztof Cieśliński.

Dodajmy, że organizatorzy „Lata z harcerzami” zwrócili się do Komendy Miejskiej Policji w Łomży z prośbą o zwiększenie częstotliwości patroli służb prewencyjnych wokół obiektu byłej strzelnicy wojskowej przy ul. Konstytucji 3 Maja.

Warto nadmienić, że począwszy od przyszłego tygodnia podczas „Lata z harcerzami” rusza „Letnia Szkoła Bezpieczeństwa” prowadzona przez policjantów z KMP w Łomży.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę