Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Władza jeszcze bardziej widoczna?

Klucze do bram miasta i łańcuchy prezydenta i przewodniczącego Rady Miasta to nowe insygnia władzy lokalnej w Łomży. Dziś radni mają wprowadzić zmiany do uchwalonego w maju 2003 roku statutu miasta Łomży. Jedną z tych zmian jest dodanie do paragrafu piątego Statutu kolejnego punktu dodającego obok herbu, pieczęci, sztandaru, hejnału i flagi także „usankcjonowanych przez tradycję” symbolicznych kluczy do bram miasta, a także łańcucha reprezentacyjnego Prezydenta Łomży, i łańcucha reprezentacyjnego przewodniczącego Rady Miasta.


Nowe insygnia mają być noszone przez włodarzy miasta zgodnie z zaproponowanym zapisem w Statucie „w momentach szczególnie uroczystych”. Prezydent Jerzy Brzeziński swój łańcuch miał stojąc przy trumnie Hanki Bielickiej.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę