Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.onet.pl

Północno-wschodnia Polska bez prądu

Z powodu awarii, do której doszło po południu w elektrowni w Ostrołęce, bez prądu jest prawie cała północno-wschodnia Polska - poinformował Zakład Energetyczny Białystok SA. Według informacji z tego źródła, prądu nie mają m.in. mieszkańcy Suwałk, Ełku, Augustowa i Giżycka.


Nie wiadomo, jak długo potrwa usuwanie awarii w Ostrołęce i jak ona jest poważna.
Jak powiedział dyżurny Zakładu Energetycznego Białystok SA, obejmującego zasięgiem swego działania województwo podlaskie i część warmińsko-mazurskiego, podejmowane są próby przełączenia zasilania miast pozbawionych energii, na zasilanie z innych źródeł - z linii od Białegostoku.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę