Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość za www.wp.pl

Morderca zatrzymany

Zarzuty dokonania napadów z bronią w ręku na kantory na Wybrzeżu postawiła Prokuratura Okręgowa w Łomży 30-letniemu mężczyźnie, od ponad roku poszukiwanemu za te przestępstwa listem gończym. Zatrzymano go w Czyżewie, w akcji brali udział m.in. policyjni antyterroryści, użyto też śmigłowca.

Pochodzącego z Białegostoku przestępcę zatrzymano w czwartek po południu w miejscu, gdzie się ukrywał - na posesji w Czyżewie w województwie podlaskim. Ponieważ policja nie wykluczała, że może on użyć broni, w akcji wzięli też udział antyterroryści.

Policjanci wiedzieli, że jest brutalny, bezwzględny i może posiadać broń. Dlatego też trzeba było działać bardzo zdecydowanie i szybko. W kilka sekund po wkroczeniu grupy szturmowej obezwładniony przestępca miał założone kajdanki. Kompletnie zaskoczony nie miał żadnych szans na ucieczkę - powiedział rzecznik prasowy podlaskiej policji Jacek Dobrzyński.

Mężczyzna od lutego 2005 roku był poszukiwany przez policję w całym kraju listem gończym wystawionym przez Prokuraturę Rejonową w Gryfinie. Wcześniej karany był za włamania, kradzieże i rozboje.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę