Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Architekt miejski zatrzymany

Urzędnikiem ratusza zatrzymanym w czwartek rano przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego jest Andrzej Z. architekt miejski – potwierdził prezydent Łomży Jerzy Brzeziński. Zdaniem prezydenta urzędnika zatrzymano w związku z zamiarem, postawienia zarzutów przyjęcia korzyści majątkowej. Równocześnie z zatrzymaniem w Łomży Andrzeja Z. funkcjonariusze ABW zatrzymali także biznesmena w Kielcach.

Funkcjonariusze ABW działali na polecenie Prokuratury Apelacyjnej w Lublinie. Jak tłumaczy prokurator Ewa Piotrowska rzecznik prasowy tej prokuratury zatrzymania obu mężczyzn dokonano w związku z prowadzonym śledztwem w sprawie nieprawidłowości przy zmianie planów zagospodarowania przestrzennego.

Zatrzymani mężczyźni zostali przewiezieni do do Lublina gdzie przesłucha ich tamtejsza Prokuratura Apelacyjna.


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę