Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ostrzeżenie przed burzami

Biuro Prognoz Meteorologicznych Białystok ostrzega przed aktywnymi burzami - stopień zagrożenia: 1 w skali 2-stopniowej. Zdaniem meteorologów burze grożą nam od czwartkowego południa aż do piątkowego wieczoru. W tym okresie okresie z zachodu na wschód województwa podlaskiego przemieszczać się będą burze z lokalnymi silnymi zjawiskami towarzyszącymi: wiatrem o prędkości w porywach 60-90 km/h, intensywnym deszczem (do 20 mm w obrębie burzy) i możliwością gradu.

Burze będą powodować zagrożenie pożarowe, zagrożenie życia powodowane uderzeniami piorunów, zakłócenie pracy urządzeń elektrycznych.

Opady mogą powodować lokalne podtopienia na terenach zurbanizowanych i utrudnienia w komunikacji oraz straty w uprawach rolnych.

Silny i porywisty wiatr może powodować uszkodzenia budynków, drzewostanu, a także szkody w energetyce.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę