Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Łomżyńskie zatrzymanie w sprawie „hipermarketu”?

Funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymali nad ranem jednego mieszkańca Łomży i jednego mieszkańca Kielc. ABW działało na polecenie Prokuratury Apelacyjnej w Lublinie. Jak tłumaczy prokurator Ewa Piotrowska rzecznik prasowy tej prokuratury zatrzymania dokonano w związku z prowadzonym śledztwem w sprawie nieprawidłowości przy zmianie planów zagospodarowania przestrzennego.

Zasłaniając się dobrem prowadzonego postępowania prokuratura odmawia ujawnienia szczegółów sprawy. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że zatrzymanym w Łomży może być wysoki urzędnik magistratu. Sprawy nie chce komentować ratusz. - Odmawiamy komentarza w tej sprawie – mówi Łukasz Czech z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Łomży.

Wiadomo, że zatrzymany przez ABW mieszkaniec Łomży podobnie jak zatrzymany także dziś rano mieszkaniec Kielc są przewożeni do Lublina gdzie będę przesłuchiwani. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę