Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Morderca zatrzymany

Policjanci z Łomży zatrzymali 30-letniego mieszkańca Zbójnej. Adam P. podczas przesłuchania przyznał się do zabicia w nocy z poniedziałku na wtorek 20-letniej Karoliny P. - mieszkanki powiatu wołomińskiego – mówi Krzysztof Leończak rzecznik prasowy łomżyńskiej policji. Mieszkaniec Zbójnej jest czwartą osobą zatrzymaną w związku z tym morderstwem. We wtorek policjanci zatrzymali trzech innych mężczyzn podejrzewanych o udział w tym zabójstwie.

Do zabójstwa doszło w miejscowości Pianki k. Zbójnej. Tam wszyscy – ofiara i czterej mężczyźni biesiadowali przy ognisku. - Wszyscy pili alkohol. W pewnym momencie mieszkaniec Zbójnej Adam P. i Karolina P. Odeszli od ogniska. Jak zeznał na przesłuchaniu Adam P. To wtedy ją najpierw pobił, a później udusił – relacjonuje Leończak.

Póki co motywy działania zabójcy, jak i ewentualny współudział w nim pozostałych trzech mężczyzn nie jest znany. Ma to wyjaśnić dochodzenie policji i prokuratorskie śledztw.

Jak podkreśla Krzysztof Leończak - mieszkaniec Zbójnej, który przyznał się do zabicia młodej dziewczyny nie był wcześniej notowany przez policję.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę